Jsme tým nadšených a zkušených lidí. Zaměřujeme se na zakázkový vývoj mobilních aplikací operačních systémů Android a iOS, které jsou součástí většiny chytrých přístrojů na českém a světovém trhu.

Máme zkušenosti jak s vývojem aplikací pro širokou veřejnost, tak s aplikacemi pro interní použití ve výrobě, obchodu či jiných oborech.

Naše specializace

arrow
Mobilní aplikace - Android

Operační systém Android je vyvíjen jako otevřená platforma, za jejíž použití nemusejí výrobci telefonů platit. Tyto přístroje tak přicházejí na trh za mnohem příznivější ceny. Jsou dostupné milionům majitelů chytrých zařízení, od nenáročných po profesionály.

arrow
Mobilní aplikace - iOS

Mobilní iOS je přizpůsobivý všem uživatelům a dokáže zkombinovat výkonnost, inovaci i zábavu. Systém iOS je lákadlem pro uživatele, kteří kladou důraz nejen na kvalitu a uživatelskou ergonomii, ale i design.

arrow
Webové portály

Obsáhlá a komplexnější řešení vytvářená na míru. Zde se soustředíme na dvě základní oblasti. Především na řešení interních informačních systémů a veřejně dostupných portálů.

arrow
Moderní technologie budoucnosti

Soustředíme se na inovace a inovativní přístup aplikovatelný v reálném prostředí na skutečné projekty a skutečné zákazníky. Zároveň přiznáváme, že nás to prostě baví.

Proces návrhu aplikace

10%
Vize & Návrh
Společná komunikace vedoucí k uzavření smlouvy a stanovené rámcové ceny.
30%
Specifikace
specifikace, wireframes, grafika, akceptační podmínky.
50%
Vývoj
Klademe důraz na vlastní invenci a využití nejvhodnějších techologií.
10%
Testování
Úzká spolupráce se zákazníkem a finální odladění.
Spuštění aplikace
Pouštíme aplikaci do světa a publikujeme ji pro veřejnost nebo společnosti pro její interní využití.